Смачний двіж разом з BigBon та Saatchi & Saatchi!

Коли ти молодий і запальний, то прагнеш охопити неосяжне, щоб зловити свій хайп і промчати на його хвилі. Інколи молоді люди так захоплені своїми заняттями, що навіть часу поїсти зовсім не мають. Чи вже мають?

Завдяки компанії «Mareven Food Ukraine» на ринок стрімко увірвався дико молодіжний і надзвичайно смачний продукт (ом-м-м—м-мно-ом-м-м-мном-м-м-м) – локшина ТМ BigBon. Вона швидкого приготування і з неймовірно смачними й крутими соусами.

«Коли за максимально короткий час треба цікаво та візуально драйвово розповісти про новий молодіжний продукті з його головними соусними перевагами, бренд-команда й агентство повинні відразу осідлати одну хвилю, щоб на її гребні увірватися в ефір. Так і сталося з цим проектом», – розповідає директор з маркетингу «Mareven Food Ukraine» Валентин Кравченко.

Саме для цього продукту Saatchi & Saatchi Ukraine та студія Gvardiya створили просте і прикольне відео. Разом із інтернет банерами воно є частиною лонч-кампанії BigBon в Україні. Тож вриваймося у смачний двіж, цитуючи BigBon: «Let’s go on!».

Над роликом працювали:

Команда Mareven Food Ukraine LLC

CEO — Mai Van Minh

CMO — Kravchenko Valentin

Marketing Category Manager — Tarasova Yarina

Команда креативного агентства Saatchi & Saatchi Ukraine

Production House: Gvardiya Film Production House

Post Production: Post Production Gvardiya Post

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Канівському музеї Тараса Шевченка з’явився «Заповіт» шрифтом Брайля

У Канівському музеї Тараса Шевченка з’явилася 134-та версія «Заповіту», яка написана шрифтом Брайля. Проект розробив Дмитро Ліховий – випускник курсу ...

Reynolds and Reyner представили дизайн линейки коньяков Koblevo Reserve

Современный дизайн линейки Koblevo Reserve подчеркивает статусность и премиальность бренда, кроме того, обновленная форма бутылки своими элегантными линиями подчеркивает изысканный вкус напитка.

Influencer-marketing: эффективный инструмент влияния на аудиторию

Украинский рекламный холдинг CMS Group расширяет свою экспертизу в диджитал-сфере и становится партнером международного агентства influencer-marketing – Buzzfactory.