Смачний двіж разом з BigBon та Saatchi & Saatchi!

Коли ти молодий і запальний, то прагнеш охопити неосяжне, щоб зловити свій хайп і промчати на його хвилі. Інколи молоді люди так захоплені своїми заняттями, що навіть часу поїсти зовсім не мають. Чи вже мають?

Завдяки компанії «Mareven Food Ukraine» на ринок стрімко увірвався дико молодіжний і надзвичайно смачний продукт (ом-м-м—м-мно-ом-м-м-мном-м-м-м) – локшина ТМ BigBon. Вона швидкого приготування і з неймовірно смачними й крутими соусами.

«Коли за максимально короткий час треба цікаво та візуально драйвово розповісти про новий молодіжний продукті з його головними соусними перевагами, бренд-команда й агентство повинні відразу осідлати одну хвилю, щоб на її гребні увірватися в ефір. Так і сталося з цим проектом», – розповідає директор з маркетингу «Mareven Food Ukraine» Валентин Кравченко.

Саме для цього продукту Saatchi & Saatchi Ukraine та студія Gvardiya створили просте і прикольне відео. Разом із інтернет банерами воно є частиною лонч-кампанії BigBon в Україні. Тож вриваймося у смачний двіж, цитуючи BigBon: «Let’s go on!».

Над роликом працювали:

Команда Mareven Food Ukraine LLC

CEO — Mai Van Minh

CMO — Kravchenko Valentin

Marketing Category Manager — Tarasova Yarina

Команда креативного агентства Saatchi & Saatchi Ukraine

Production House: Gvardiya Film Production House

Post Production: Post Production Gvardiya Post

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Защитись от опасного френда! Социальная кампания для школьников на Филиппинах

Ассоциация интернет-и мобильного маркетинга (IMMAP) на Филиппинах запустила кампанию, предупреждающую подростков о рисках, связанных с интернетом.

Издатель Vogue создает мировую «экосистему потребительского переживания»

Один из крупнейших издательских домов мира — Condé Nast, в чей портфель входят журналы Vogue, Glamour, GQ, Wired, Traveler и другие — переходит от мышления отдельными печатными медиабрендами к «экосистеме потребительского переживания». По словам издателя, это должно «поженить» глобальные идеи ...

Pedigree разработал «snapchat для собак»

Производитель товаров для животных Pedigree разработал фотоприложение DentaStix Studios, созданное специально для собак.