Странная реклама для Honda

Реклама, снятая Джеймсом Раутманном, имеет весьма необычную концовку. Режиссер с юмором обыгрывает одно из достоиств автомобиля, который может проехать более 400 миль без остановки. По словам Раутманна, вдохновил его на этот сюжет эпизод из собственной жизни. «Однажды я возвращался домой после очередных съемок, и в машине в больших бутылках у меня было белое вино. Когда я нес это добро домой соседи с подозрением и улыбкой смотрели на эти бутылки», — рассказал Раутманн. 

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитної програми «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.