Тато, дріжджі та Facebook. Пасхальна кампанія від Kinograf для «Духмяна Хата»

Цей кейс був створений командою Kinograf напередодні Великодня, але його секрет розкрився тільки зараз.

«У тиждень перед Великоднем на ринку дріжджів спостерігається сплеск і ажіотаж — адже Великдень — це головне свято для маленьких помічників для випічки.
Молодому бренду «Духмяна хата» складно бути в оточенні маститих конкурентів з довгою історією (Львівські Дріжджі, Саф-Момент)» — розповідає креативний директор Kinograf Олег Киселиця. «Потрібно було знайти нову аудиторію для бренду, буквально заразити потенційних споживачів дріжжеманіею і продемонструвати легкість процесу випікання на живих дріжджах.
Kinograf силами креативного директора, автора блогу про непросту батьківську життя, продемонстрував, що з живими дріжджами легко випікати навіть якщо ви цього ніколи не робили!
Кулінарний героїзм був дуже похвально сприйнятий публікою Фейсбук і живі дріжджі «Духмяна Хата» отримали нових послідовників, які стали фатамі дріжджовий випічки».

Дивіться історію про історію — як Kinograf  створив екшен для бренду  Lesaffre, в якому голова родини переміг стереотип про складність випікання на живих дріжжах, але все-таки програв в підсумку…

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире