Те, чого серце бажає, у промо-ролику смарт-браслета Fastrack

Індійська компанія Fastrack випустила смарт-браслет Reflex Beat, який в реальному часі показує пульс свого носія. А щоб зацікавити індійських користувачів у такій функції, агенція Lowe Lintas Bangalore випустила невеличкий промо-ролик, спрямований, як стверджують креатори, на представників покоління Z. Чому саме на них? Тому, що цьому поколінню притаманна надзвичайна відвертість і схильність приймати рішення «за покликом серця».

Тому кампанія «Чого серце бажає» (What you heart now) обігрує цю готовність йти туди, куди веде серце. Навіть якщо це рішення доволі… неочікуване.

Ролик показує багатоквартирний будинок та юнака, що саме вирушає з дому. В цей самий момент повз нього проходить чарівна сусідка, він переводить погляд на неї, пульс підскакує і… його погляд ковзає далі, на іншого сусіда, чотирилапого. І з калатаючим серцем хлопець пробігає повз дівчини, щоб погладити песика.

Джерело

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире