Твоє ОСББ чекає на тебе! (ВІДЕО)

передісторія
Рік 2015й, окрім цілої палітри буремних подій, став роком суттєвого підвищення тарифів на комунальні послуги. Причому найбільш відчутним воно мало стати після початку опалювального сезону. У зв’язку із цим ще в жовтні 2014го стартувала Урядова програма відшкодування частини суми кредиту на енергозбереження, а починаючи із травня 2015 року суттєво розширився перелік обладнання та матеріалів, які підпадають під дану програму кредитування.
 
виклик
Програма із самого початку викликала чималий ажіотаж. Станом на кінець вересня 2015го Ощадбанк видав майже півмільярда гривень індивідуальних «теплих» кредитів на утеплення квартир та приватних будинків, придбання негазових котлів тощо. Проте комплексна тепломодернізація багатоквартирних житлових будинків лишалася не надто масовою практикою: із 17 000 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) всього 21 отримало кредити на утеплення. Це при тому, що рівень їх компенсації, за умовами програми, є найбільшим -40% від тіла кредиту. Відтак нашим завданням було, фактично, прокричати про необхідність та критичну доцільність здійснити комплексне утеплення багатоквартирних будинків. Ідея полягала в тому, щоб створити яскравий соціальний аперитив перед довгостроковою комунікацією із розвитку енергоефективності та енергонезалежності в Україні.
 
рішення
Ми розуміли, що комунікація про необхідність комплексного утеплення — серйозна й суспільно важлива тема для масової соціальної рекламної кампанії. При цьому суттєва поправка на її майбутній ефірний контекст — це передвиборний агітаційний шум. Крім того, усі звикли бачити соціальну рекламу як дещо трагічно-сіре та печальне або навпаки надто грубе з точки зору паразитування на патріотичних почуттях та символах. З огляду на такі вхідні дані наша ідея комунікації була практично крамольною. Ми одягли голову ОСББ як справжнього емсі та зняли трушний соціальний репчик у під’їзді однієї з київських багатоповерхівок. У результаті вийшов яскравий 30-секундний кліп MTV-формату із модним бородачем, гламуровою домогосподаркою, рожевою шубою та лайливою собачкою. Усі співають, танцюють, але зрештою все прозоро зрозуміло: разом дешевше, разом тепліше. Хочеш не мерзнути за дорого, піднімайся зі свого дивана, смикай свого сусіда і вимагайте разом конкретних дій від голови свого ОСББ або ЖБК.
 
Можливо, наш реп і не потрапить в світові хіт-паради, але “твоє ОСББ чекає на тебЕ” щонайменше качає. А це перший крок до утеплення.
 
 
 
FEDORIV Team:
Арт-директор — Аркадий Пасечник
Слова — Ольга Пахалок
PostProduction — Юрий Хомовский
Project Manager — Дарья Жила
 
 
Production / PostProduction Team:
Digital RLGN
Режиссер — Иван Сауткин
Диджитал продюссер — Дарья Захарова
Оператор — Юрий Барсук
Музыка — Бартья Гадюкины

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Агентство Banda створило відеоролики про безпечні угоди і доставку OLX

Агентство Banda створило два відеоролики для ОLX. Команді необхідно було розповісти, чому ОLX Доставка — найкращий спосіб укласти безпечну угоду на платформі ...

Сколько стоит обставить жилье техникой (Инфографика)

Покупка жилья – полдела, его еще надо обставить. В компании MOYO подсчитали, во сколько обойдется закупка комплекта новой бытовой техники и электроники.

BUD стал партнером ежегодного турнира Ассоциации по мини-футболу

13-14 июля 2019 года в загородной резиденции KIDEV в Киеве состоялся ежегодный турнир по мини-футболу, организованный Европейской Бизнес Ассоциацией. Бренд BUD компании AB InBev Efes Украина выступил официальным партнером мероприятия.