Twenty One Pilots стали новими хедлайнерами Atlas Weekend 2020

Американський гурт Twenty One Pilots стане одним з хедлайнерів музичного фестивалю Atlas Weekend 2020, який пройде з 7 по 12 липня на території ВДНГ у Києві. Про це повідомляється на Facebook-сторінці заходу.

Twenty One Pilots – музичний дует Тайлера Джозефа та Джоша Дана з Коламбуса, штат Огайо, створений 2009 року. У своїх піснях гурт міксує фортепіано (деколи з електронними клавішами), синтезатор, барабани та укулеле з бас-гітарою. За 10 років свого існування група випустила 5 студійних альбомів.

Крім Twenty One Pilots, на наступному фестивалі Atlas Weekend виступлять американський репер A$AP ROCKY та британський інді-рок гурт ALT-J. Квитки на подію можна придбати за посиланням.

Фото: desmoinesregister.com

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

В Україні зняли соціальну рекламу, яка закликає перенести святкування Різдва на 25-те грудня

19 грудня була оприлюднена соціальна реклама, яка спрямована на популяризацію ідеї перенесення святкування Різдва з 7-го січня на 25-те грудня.

Бренд – поняття суспільне. Теми, тенденції та уроки Eurobest-2019

Цьогорічні роботи Eurobest показали, що бренди наразі відмовляються від кампаній, розрахованих на швидкий але короткочасний успіх, та поверхневих спроб «присусідитися» до актуальних питань.