У Києві пройде воркшоп для молодих рекламістів

Так організатори – кінотеатр Планета Кіно та фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival – планують полегшити життя потенційним учасникам фестивалю: «Ми традиційно проводимо майстер-класи від профі рекламної сфери з егоїстичного бажання отримувати хороші роботи. Друге егоїстичне бажання – не бачити на вулицях міста та екранах телевізора рекламний треш. І ми переконані, що саме молоде покоління креаторів змінить цю заяложену картинку з банальними оголеними жінками, занудними селебрітіз і жартами без жартів», – коментують в Molodiya Festival.
 
Цього разу головним спікером буде Олександр Смірнов, креативний директор Tabasco Group, Президент Клубу Арт-директорів України та постійний журі фестивалю. Олександр зосередиться на тому, як зробити ефективну соцрекламу, а не просто освоїти бюджет. Адже хороша соцреклама – це, у першу чергу, реклама, яка приносить реальні зміни. Планується розбір найкращих світових кейсів та відвертий аналіз вітчизняної реклами.
 
До воркшопу також долучиться проект 1+1 Медіа – Вища школа Media & Production.
 
Воркшоп проводиться в рамках спільного проекту Планета Кіно та Molodiya Festival «Людина людині» – конкурсу соціальної реклами про взаємоповагу. Дедлайн прийому робіт 25 травня, а, значить, після воркшопу є ще місяць, аби зняти правильну соціалку.
 
 

Обирати найкращі роботи конкурсу буде міжнародне журі, серед них чеський рекламіст Ян Латал, Олександр Смірнов, Павло Вржещ із Banda Agency, Андрій Федорів та інші.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/forms/wzvqEL6IGHiEB9oh1 або відміткою «піду» у події: https://goo.gl/4XBUv1

 Початок о 17:00. 

 

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

М’ясииильний заряд Мортадельок у новій рекламі Глобино від NCG

Компанія «Глобино» запустила нову рекламну кампанію для сардельок «Мортадельки», які стали «м’ясними батарейками, що допомагають побороти втому та прокрастинацію». Ідею ...

Перед Хэллоуином бренд Liquid Death проклял всю свою воду

Вода – полезная штука. Это вам скажет любой доктор. А вода бренда Liquid Death – опасная штука. Это вам скажет профессиональный колдун.

Промо-ролик стримингового сервиса Disney+ длится 3,5 часа

Реакция публики была практически единодушна. «Таких фильмов не существует!» – заявили люди.