У прокат виходить українсько-польський містичний трилер «Ефір»

21 лютого в національний прокат виходить містичний трилер режисера Кшиштофа Зануссі «Ефір», створений у копродукції з Польщею, за підтримки Держкіно України.

Події у стрічці розгортаються на початку ХХ століття. У центрі сюжету – військовий лікар, який зухвало проводить наукові експерименти з ефіром. Він прагне отримати безмежну владу над людьми, над їхнім тілом і волею. І за успіх експерименту він не боїться віддати душу темряві.

До акторського складу увійшли Яцек Понедзялек, Жольт Ласло, Остап Вакулюк, Анджей Хира, Марія Рябошапка, Станіслав Колокольніков, Рафаль Мохр, Малгожата Притулак, Олександр Логінов, Остап Ступка.

Нагадаємо, минулого тижня відбулась прем’єра вітчизняного роуд-муві «Продюсер».

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

В Україні зняли соціальну рекламу, яка закликає перенести святкування Різдва на 25-те грудня

19 грудня була оприлюднена соціальна реклама, яка спрямована на популяризацію ідеї перенесення святкування Різдва з 7-го січня на 25-те грудня.

Бренд – поняття суспільне. Теми, тенденції та уроки Eurobest-2019

Цьогорічні роботи Eurobest показали, що бренди наразі відмовляються від кампаній, розрахованих на швидкий але короткочасний успіх, та поверхневих спроб «присусідитися» до актуальних питань.