У столичному кіноклубі покажуть стрічку «Дім, який побудував Джек»

18-го серпня у київському кіноклубі «E V R O P A» покажуть психологічний трилер Ларса фон Трієра «Дім, який побудував Джек» (2018).

Дія стрічки відбувається в 1970-1980-x роках та розповідає про чоловіка на ім’я Джек (Метт Діллон), який за 12 років став майстерним серійним вбивцею в американському штаті Вашингтон. Кожне вбивство для героя – витвір мистецтва та новий зухвалий крок на шляху до себе.

Прем’єра стрічки відбулась на 71-му Каннському кінофестивалі. Під час показу із залу пішло близько сотні глядачів, проте ті, хто залишився, аплодували після фіналу стоячи.

Початок кінопоказу – о 20:30. Вхід безкоштовний.

Адреса кіноклубу: Київ, провулок Шевченка, 5 (ст. м. Майдан Незалежності), Козацький Дім.

Фільм демонструється за підтримки компанії Артхаус Трафік.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

В Україні зняли соціальну рекламу, яка закликає перенести святкування Різдва на 25-те грудня

19 грудня була оприлюднена соціальна реклама, яка спрямована на популяризацію ідеї перенесення святкування Різдва з 7-го січня на 25-те грудня.

Бренд – поняття суспільне. Теми, тенденції та уроки Eurobest-2019

Цьогорічні роботи Eurobest показали, що бренди наразі відмовляються від кампаній, розрахованих на швидкий але короткочасний успіх, та поверхневих спроб «присусідитися» до актуальних питань.