Удвох переконувати простіше. Актори-близнюки в новій кампанії для Лінійки бренду Teva

«Розумні покупці» (smart shoppers) — це новий тренд у шоппер-маркетингу. Вони віддають перевагу розумному споживанню: бажають отримати якісний продукт, але при цьому не хочуть переплачувати і завжди прагнуть отримати більше інформації про обраний бренд — як з реклами, так і від фармацевта.

Бренд «Тева» — один з найбільших гравців фармринку, чиї препарати виробляються в Європі з дотриманням високих стандартів якості. Але мало хто знає, що при цьому ціни на продукцію Лінійки бренду Тева дійсно помірні. І щоб пояснити ЦА ці переваги потрібно було показати переваги препаратів Лінійки бренду Тева в порівнянні з безліччю інших препаратів на ринку.

Так ми вирішили продовжити глобальну кампанію бренду і зняли серію роликів із близнючками, які стали свого роду алегорією. Здавалося б, близнюки, але вибір різний. Здавалося б, препарати з однаковою діючою речовиною, але у Лінійці бренду Тева переваг більше. Отже, зустрілися якось сестри-близнючки і вирішили обговорити, хто як із застудою бореться.

А щоб розповісти ЦА про широку Лінійку бренду Тева, ми зняли третій ролик, в якому зіграли вже знайомі героїні-близнючки.

Project Team:

Creative Director — Олексій Морозов

Senior Creator — Інна Ральнікова

Art Director — Анастасія Кунц

Designer — Андрій Кіденко

Account Manager — Вікторія Скрипник

Production:

Special Thanks

Client:

Product Manager — Дарія Гречко

Digital Manager — Дарина Яковлєва

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире