Українська стрічка отримала Ґран-прі міжнародного фестивалю анімаційного кіно у Фінляндії

Українська стрічка «Кохання» режисера Микити Лиськова здобула Ґран-прі міжнародного фестивалю анімаційного кіно Turku Animated Film Festival (TAFF), який тривав з 21 по 25 серпня в місті Турку (Фінляндія). Про це повідомляється на сайті Держкіно.

Журі присудило українській стрічці Ґран-прі з таким формулюванням: «Фільм, який кидає довгий важкий погляд на рідне місто режисера. Це фрагментарно, анархічно, весело, глибоко критично і з любов’ю водночас».

«Особливо приємно, що в журі цьогоріч був Філ Мюллой – режисер, яким я віддано захоплююсь ще зі студентських часів, для мене це надзвичайна честь!», – поділився враженнями  Микита Лиськов.

Світова прем’єра стрічки «Кохання» відбулась на фестивалі анімаційного кіно в Ансі.

Фільм створено компанією «Т.Т.М» за підтримки Держкіно. Картину спродюсував Андрій Границя, музику до неї написав Антон Байбаков.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

В Україні зняли соціальну рекламу, яка закликає перенести святкування Різдва на 25-те грудня

19 грудня була оприлюднена соціальна реклама, яка спрямована на популяризацію ідеї перенесення святкування Різдва з 7-го січня на 25-те грудня.

Бренд – поняття суспільне. Теми, тенденції та уроки Eurobest-2019

Цьогорічні роботи Eurobest показали, що бренди наразі відмовляються від кампаній, розрахованих на швидкий але короткочасний успіх, та поверхневих спроб «присусідитися» до актуальних питань.