Українську стрічку відзначили на фестивалі хоррорів у Канаді

Містичний детектив Дмитра Томашпольського «Сторонній» отримав нагороду за найкращу операторську роботу на Міжнародному фестивалі хоррорів «Terror in the Bay Film Festival» в Онтаріо (Канада).

Це вже третій міжнародний кінофестиваль для української стрічки. Цього року фільм також брав участь у Seoul International Film Festival (Південна Корея) та Fargo Fantastic  Film Festival (США). Сценарій до стрічки написав Дмитро Томашпольський, спродюсувала картину Олена Дем’яненко. Головні ролі виконали Анастасія Євтушенко та Даша Трегубова. Оператор-постановник картини – Сергій Смичок, чию роботу, власне, і відзначили на канадському кінофестивалі.

За сюжетом, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні щезає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Ці справи доведеться розслідувати інспекторці Глуховській, кар’єра якої не містить жодного «висяка». До того ж, героїня має з’ясувати, хто вона насправді.

В українському кінопрокаті фільм «Сторонній» з’явиться у 2020 році.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

В Україні зняли соціальну рекламу, яка закликає перенести святкування Різдва на 25-те грудня

19 грудня була оприлюднена соціальна реклама, яка спрямована на популяризацію ідеї перенесення святкування Різдва з 7-го січня на 25-те грудня.

Бренд – поняття суспільне. Теми, тенденції та уроки Eurobest-2019

Цьогорічні роботи Eurobest показали, що бренди наразі відмовляються від кампаній, розрахованих на швидкий але короткочасний успіх, та поверхневих спроб «присусідитися» до актуальних питань.