Українські кінематографісти та підлітки-переселенці роблять спільний відеопроект

У кіношколі, під менторством фахівців сфери кіно та відеовиробництва, діти зі Сходу створять власні відеоролики про друзів, з якими розлучила війна та про  своє життя на новому місці.
 
Допомагають дітям акторка Римма Зюбіна, котра вже провела для них у Києві майстер-клас із акторської майстерності, та команди режисерок Анни Корж та Лариси Артюгіної.
Далі на учасників проекту чекають тренінги та консультації з відеозйомки й монтажу, та спільна робота на знімальному майданчику.

«Дивлячись в очі цих дітей, я зрозуміла, наскільки їм важливо розвивати свій творчий потенціал і як сильно вони цього прагнуть. Два дні майстер-класів і практичних занять пролетіли дуже швидко, адже жага до знань і зацікавлені діти в роботі — це те, заради чого і було організовано кіношколу. Коли розумієш, що це не урок і ми не вчителі, а лише друзі, які хочуть поділитися своїми історіями — це дуже окриляє. І дає стимул продовжувати, більше, краще і цікавіше працювати», — коментує режисерка і менеджерка проекту Анна Корж.

 

«Серія відеороликів про дружбу — це спроба допомогти дітям, розділених війною, навчитися чути один одного, розуміти один одного, співпрацювати, дружити і любити», —  розповідає лідерка «Нового Донбасу» Лариса Артюгіна.

 

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Хто і куди найбільше подорожує: Mastercard дослідила глобальні туристичні тренди

За даними рейтингу Mastercard Global Destination Cities Index, найбільш активними мандрівниками у 2018 році стали жителі США та Континентального Китаю, а найпопулярніши-ми містами для відпочинку — Пунта-Кана (Домініканська республіка), Джерба (Туніс) і Хоккайдо (Японія)

Cannes Lions-2019. Финансовые итоги

Британская компания Ascential, владелец Cannes Lions отчитался за первое полугодие 2019 года. Маркетинговый сегмент, куда входит фестиваль, показал рост выручки в 13% за счет наращивания внутренних активов.

В Германии запускается первая беспилотная автопарковка

Немецкие компании Daimler и Bosch получили от властей Германии разрешение на полноценную эксплуатацию сервиса беспилотной парковки без участия людей