В США основана уникальная галерея картин, написанных соусом (ВИДЕО)

«Между вкусом и искусством много общего» — решили в сети Popeyes и решили доказать это с помощью принтера. С помощью агентства GSD&M был создан соусный принтер Popeyes Sauce Printer, который, используя вместо чернил знаменитый соус, воспроизвел ряд всеимрно известных мировых шедевров и карту штата Луизиана, где родилась и сеть Popeyes, и знаменитый соус.

Полную галарею соусных шедевров желающий может найти на специальном сайте. Здесь же представлены ролики, показывающие принтер в действии и рекламный ролик.

Ролик будет демонстрироваться прнимущекственно в социальных сетях.

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.