В українських кінотеатрах покажуть фільм-концерт «Розділові наживо», в якому звучать вірші Жадана

11 грудня в українських кінотеатрах на один день покажуть фільм-концерт «Розділові Наживо». Квитки на стрічку, де прозвучать вірші Сергія Жадана, вже можна придбати за посиланням.

21 листопада відбувся допрем’єрний показ фільму у столичному кінотеатрі «Жовтень». Перші глядачі поділилися своїми враженнями.

«»Розділові Наживо» — це кінотріп, потік hypnotic pictures, який моментально вихоплює тебе з побутового способу життя і переносить у щось метафізичне. Це крихкий фільм, його може зруйнувати сусід з попкорном поруч, проте якщо вже вдалося впасти в його течію, вона обов’язково винесе тебе до чогось трансцендентного», — каже режисерка Марина Степанська.

«Для мене це не стільки фільм-концерт, як фільм-поезія. Він вириває нас із буденності, яка постійно кудись несеться; повертає до вічних цінностей, до найпотужніших сенсів, заради яких ми тут існуємо, мабуть», — зазначає очільниця сектору кіно в Українському інституті Ольга Бірзул.

«Таких проєктів в Україні мало: я маю на увазі проникнення в суть речей…Розділові дуже цінні особливо для тих, хто зустрів своє перше кохання до появи соцмереж і смартфонів», — зауважує сценаристка та продюсерка Дар’я Аверченко.

Напередодні всеукраїнської прем’єри фільму 4 грудня в просторі IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8) відбудеться зустріч з режисером стрічки Вадимом Ільковим та продюсеркою Дар’єю Бассель.

Вони розкажуть, звідки виникла ідея задокументувати перформанс, як створювався фільм, які виклики стояли перед його творцями, як реалізовувалася багатокамерна зйомка. До того ж, відвідувачі Арт-Середи побачать фрагменти фільму-концерту та зможуть поставити свої запитання спікерам.

Початок — о 19.00, вхід вільний. Подробиці за посиланням.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

В Україні зняли соціальну рекламу, яка закликає перенести святкування Різдва на 25-те грудня

19 грудня була оприлюднена соціальна реклама, яка спрямована на популяризацію ідеї перенесення святкування Різдва з 7-го січня на 25-те грудня.

Бренд – поняття суспільне. Теми, тенденції та уроки Eurobest-2019

Цьогорічні роботи Eurobest показали, що бренди наразі відмовляються від кампаній, розрахованих на швидкий але короткочасний успіх, та поверхневих спроб «присусідитися» до актуальних питань.