Виявляється, весь цей час Burger King ховав Біг-Маки за своїми Вопперами

Нещодавно, саме як 2019 рік добігає кінця, мережа Burger King вирішила розкрити нам одну таємницю: щоб довести, що їх Воппер більший за Біг-Мак конкурентів з McDonald’s, у всій своїй цьогорічній рекламі вони сховали по одному Біг-Маку «за спиною» у Воппера.

Воппер позиціонується як ситніший варіант для тих, кому кортить фаст-фуду. І мережа Burger King вирішила наочно показати, що це дійсно так.

У кожній рекламній роботі (друкованій, зовнішній, телевізійній тощо), створеній агенцією BBH для Burger King, креатори сховали по Біг-Маку, розмістивши його прямо позаду від Воппера. Але, враховуючи солідні габарити Воппера, «конкурента» видно не було взагалі.

Ян Гартфілд, креативний директор BBH London, так прокоментував цю витівку року: «Сховати в нашій рекламі за 2019 рік товар конкурента і зробити це так, щоб ніхто не здогадався, було однією з найцікавіших ідей, які ми реалізували. Звісно, ідея порівняння товарів далеко не нова, але завдяки творчому мисленню та зухвалій медіа-стратегії нам вдалося її осучаснити. Ми це любимо!»

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире