Все не те, чим здається, або Що спільного у люльки й діаманта?

Агенція K48 Production створила для бренду прикрас Corsari оригінальний ролик, вирізняльною рисою якого є його іронічність. Він був знятий Алессандро де Лео (Alessandro De Leo), молодим італійським режисером, який в своїх роботах завжди поєднує моду з гумором та цікавим сторітелінгом. І якому завжди вдається здивувати глядача.

Натхненням для цього фільму стала відома фраза бельгійського художника-сюрреаліста Рене Магрітта «Ceci n’est pas une pipe» (Це не люлька). З чарівною іронією модель-протагоніст каже «Ceci n’est pas un bijou» (Це не коштовність) і показує, як багато несправжнього на знімальному майданчику. Все не те, чим здається, а техніка та бутафорія здатні створити видимість того, чого немає.

Загалом, цікава манера розповідати як про ілюзії, так і про коштовності.

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире