«Зателефонуй мамі», — нагадує Cadbury

У ці зимові свята Cadbury Dairy Milk нагадує всім, але насамперед канадцям, не забути зателефонувати мамі.

В рамках цієї ініціативи вони розмістили у людному парку Трініті-Беллвудс у центрі Торонто телефонну будку у типово британському стилі. От тільки не червону, а бузкову. Кожен бажаючий міг зайти та безкоштовно зателефонувати близькій людині, у якому б куточку світу вона зараз не була. А коли людина, завершивши розмову, чіпляла слухавку на місце, для неї з віконечка вискакував батончик Cadbury Dairy Milk.

Телефонна будка ані хвилини не простояла пустою.

У цей святковий час бренд вирішив не робити типової реклами, а дати людям дещо дорогоцінне, що вони змогли б розділити з близькими: трохи часу.

«Замість того, щоб голосно вихваляти себе перед споживачами, ми вирішили дати їм самим можливість поговорити», – пояснив Браян Мюррей, креативний директор Ogilvy Canada, який дуже добре знає, як складно достукатися до людей, коли їх вже нудить від святкової реклами.

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире