Женщины могут все! Вот уже 100 лет

Канал Channel 4 совместно с агентством 4creative создали фильм, посвященный 100-летию получения права голоса женщинами Великобритании.

В фильме в стиле рэп идет перечисление всего того, чем женщины не имели права заниматься 100 лет назад — голосовать, водить машину, носить мини-юбку, судить футбольные матчи, управлять танком и многое-многое другое. Сегодня женщины получили право на все эти виды деятельности.

Да, за 100 лет для женщин многое изменилось. Но и многое еще предстоит сделать — вот основной посыл этого динамичного, яркого и остроумного фильма.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.